AT1206BRD077K68L
MFR.Part #
AT1206BRD077K68L
JLCPCB Part #
C857555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS