PT1206FR-070R068L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT1206FR-070R068L
JLCPCB Part #
C858725
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS