AT0402BRD071K37L
MFR.Part #
AT0402BRD071K37L
JLCPCB Part #
C850862
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS