PNP7WVJT-91-430R
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-430R
JLCPCB Part #
C3552916
Description
-40℃~+200℃ 430Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS