MFR50SFRF52-2R74
MFR.Part #
MFR50SFRF52-2R74
JLCPCB Part #
C1754248
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS