PNP7WVFT-91-9K1
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-9K1
JLCPCB Part #
C3430901
Description
-40℃~+200℃ 7W 9.1kΩ Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS