PNP7WVFT-91-5K6
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-5K6
JLCPCB Part #
C1425916
Description
-40℃~+200℃ 5.6kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS