PNP7WVFT-91-7K5
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-7K5
JLCPCB Part #
C1436316
Description
-40℃~+200℃ 7.5kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS