PNP7WVFT-91-1K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP7WVFT-91-1K8
JLCPCB Part #
C1411376
Package
Plugin,D7.5xL25mm
Description
-40℃~+200℃ 1.8kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS