PNP5WVJT-73-7R5
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-7R5
JLCPCB Part #
C1397931
Description
-40℃~+200℃ 5W 7.5Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS