AC2512FK-7W3K32L
MFR.Part #
AC2512FK-7W3K32L
JLCPCB Part #
C5552982
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS