AHA80AFB-5R36
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-5R36
JLCPCB Part #
C1569214
Package
Plugin
Description
5.36Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS