PNP4WVFT-73-100R
MFR.Part #
PNP4WVFT-73-100R
JLCPCB Part #
C1398377
Description
-40℃~+200℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS