RC0603FR-07590RP
MFR.Part #
RC0603FR-07590RP
JLCPCB Part #
C6638224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS