PNP4WVFR-73-300R
MFR.Part #
PNP4WVFR-73-300R
JLCPCB Part #
C1779352
Description
-40℃~+200℃ 300Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS