AHA25AFB-1R02
MFR.Part #
AHA25AFB-1R02
JLCPCB Part #
C1568441
Description
1.02Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS