RT0402BRE0754R9L
MFR.Part #
RT0402BRE0754R9L
JLCPCB Part #
C853328
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS