YC248-FR-0715K4L
MFR.Part #
YC248-FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C6338130
Description
15.4kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS