RC0402FR-07143KP
MFR.Part #
RC0402FR-07143KP
JLCPCB Part #
C6263550
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS