PNP1WVFR-52-20R
MFR.Part #
PNP1WVFR-52-20R
JLCPCB Part #
C1776266
Description
-40℃~+200℃ 1W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS