PE2512JKM7W0R025L
MFR.Part #
PE2512JKM7W0R025L
JLCPCB Part #
C4265903
Description
25mΩ 2W Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS