RT0805DRD073K92L
MFR.Part #
RT0805DRD073K92L
JLCPCB Part #
C2114200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS