AA1210JR-0710ML
MFR.Part #
AA1210JR-0710ML
JLCPCB Part #
C2121265
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS