PE2010JKF7W0R015L
MFR.Part #
PE2010JKF7W0R015L
JLCPCB Part #
C3964225
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS