PE2010JKF7W0R025L
MFR.Part #
PE2010JKF7W0R025L
JLCPCB Part #
C4266306
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS