PE2010JKE7W0R015L
MFR.Part #
PE2010JKE7W0R015L
JLCPCB Part #
C1705654
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS