PE1206FRF470R039L
MFR.Part #
PE1206FRF470R039L
JLCPCB Part #
C875623
Description
1W 39mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS