RT1206BRB07619RL
MFR.Part #
RT1206BRB07619RL
JLCPCB Part #
C5739065
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS