RC0603FR-073M01L
MFR.Part #
RC0603FR-073M01L
JLCPCB Part #
C482821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS