PE1206DRF470R012L
MFR.Part #
PE1206DRF470R012L
JLCPCB Part #
C4159428
Description
12mΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS