RC2010JK-0791KL
MFR.Part #
RC2010JK-0791KL
JLCPCB Part #
C4247957
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS