NSP500JB-9R1
MFR.Part #
NSP500JB-9R1
JLCPCB Part #
C1396996
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 9.1Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS