RT1206DRE073K57L
MFR.Part #
RT1206DRE073K57L
JLCPCB Part #
C861936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS