RSF3WMJR-73-39R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-39R
JLCPCB Part #
C3440008
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS