NCR1WSKR-52-150R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR1WSKR-52-150R
JLCPCB Part #
C19392811
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150Ω 1W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS