AF1210FR-07196KL
MFR.Part #
AF1210FR-07196KL
JLCPCB Part #
C855281
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS