MMF50SFRF10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MMF50SFRF10K
JLCPCB Part #
C4205890
Package
MELF
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS