RT1206DRE0722K6L
MFR.Part #
RT1206DRE0722K6L
JLCPCB Part #
C872122
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS