MHP-50PTA52-33K
MFR.Part #
MHP-50PTA52-33K
JLCPCB Part #
C19538537
Description
-55℃~+150℃ 33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS