MHP-50ATA52-220R
MFR.Part #
MHP-50ATA52-220R
JLCPCB Part #
C19359857
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS