MHP-25ATA52-7K5
MFR.Part #
MHP-25ATA52-7K5
JLCPCB Part #
C19509207
Description
-55℃~+150℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS