MHP-25ATA52-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MHP-25ATA52-100K
JLCPCB Part #
C19416162
Package
Plugin,D1.8xL6.2mm
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS