AC2010FK-073M6L
MFR.Part #
AC2010FK-073M6L
JLCPCB Part #
C7066147
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS