MFR-50FTE52-33K2
MFR.Part #
MFR-50FTE52-33K2
JLCPCB Part #
C1376322
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS