FMF50SFTF52-1K3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF50SFTF52-1K3
JLCPCB Part #
C1375841
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS