MFR200FBF73-1M91
MFR.Part #
MFR200FBF73-1M91
JLCPCB Part #
C1398140
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS