MFR-50FRF52-4K12
MFR.Part #
MFR-50FRF52-4K12
JLCPCB Part #
C1750487
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS