FMP200FBF52-768R
MFR.Part #
FMP200FBF52-768R
JLCPCB Part #
C1384066
Description
-55℃~+155℃ 2W 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS