MFR-50FRF52-4K32
MFR.Part #
MFR-50FRF52-4K32
JLCPCB Part #
C1752088
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS