MFR-50FRE52-64K9
MFR.Part #
MFR-50FRE52-64K9
JLCPCB Part #
C1749625
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS